Активне літо у садочках міста

 

Спорт - це життя, він формує культуру оптимізму та бадьорості. Здавна усвідомивши цю просту істину, ми намагаємось вести активний спосіб життя, а прививати спортивні цінності, звісно,

З метою пропагування здорового відпочинку та сприяння розвитку у дітей фізичний якостей, по всіх садочках міста в останню неділю червня проводили цікаві та веселі спортивні забави.

Зокрема, весело та шумно було у ДНЗ № 6 «Казка». Дружнім колективом працівникам садочку вдалось організувати дійсно феєричну казку, в яку поринули вихованці старших груп. Юні малята зі справжнім металошукачем шукали скарб, який давним-давно був захований на території їхнього садочка. А для того, щоб подолати перешкоди і вірно розгадати карту треба було й танцювати, й вірші розказувати й у естафетах побігати.

Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно і дуже весело. Переможених спортсменів на святі не було, тому що перемогла дружба. Малята віднайшли захований скарб –скриню з кульками та величезною цукеркою.

А у ДНЗ №9 «Росинка» провели козацькі забави. Організатори заходу спонукали малят рости у дусі патріотизму та любові до рідної Батьківщини. Демонструючи свою силу, спритність та завзятість діти довели, що виростуть гідними нащадками свого роду.

Під час проведення спортивних свят вихованцям усіх закладів вручили призи та подарунки від міської ради. Під час проведення спортивного свята добре було видно як досвідчені педагоги дитячих садків виховують у дітей спортивних дух і розвивають рішучість, сміливість, почуття товариства, прагнення до взаємодопомоги, доброму відношенню один до одного.