Актуальні новини міста

  • Окрім першочергових робіт по відновленню благоустрою міста після стихійного лиха у м. Сарни ведуться планові ремонтні роботи. Працівники комунального підприємства «Трудівник» вивозять тверді побутові відходи, проводяться планові прибирання під’їздів багатоквартирних будинків, прибудинкових територій, які виконують працівники КП «Житлосервіс». Наразі у місті триває реконструкція Меморіалу Слави. 

  • Тривають роботи з реконструкції тротуару по вул. Я. Губені. Після Великодніх свят у місті відновлено роботи по облаштуванню дороги білощебеневим покриттям на вул. Л.Українки, Українській, Осипенка, Чкалова.

  • Значний об’єм робіт уже виконано у парку Героїв Майдану. Розчищено територію парку від багаторічних, аварійних дерев, встановлені опори та огорожа  багатофункціонального спортивно-ігрового майданчика, висаджені   насадження на центральній алеї цього парку.

  • Тривають ремотні роботи по облаштуванню тротуару по вул. Бєлгородській (біля зупинки "Стомат поліклініка"), що проводяться за ініціативи приватного підприємця А. Наконечного. 

  • Продовжується реконструкція центрального скверу по вул. Широкій. Спеціалісти проводять демонтаж старих бордюрів та готують місця для встановлення нових лавок та ліхтарів.

  • У місті проводиться ремонт доріг по вул. Фідарова та вул. 17 Вересня.  Тому рух на цих відрізках дороги (від вул. Леонтовича до вул. Широка, від переїзду до магазину «Барвінок») частково перекритий. Просимо з розумінням віднестися до таких необхідних заходів.