31 січня 2012 року на базі ДНЗ № 8 „Веселка” відбулося засідання „Дискусійного клубу”

31 січня 2012 року на базі ДНЗ № 8 „Веселка” відбулося засідання „Дискусійного клубу” у формі тренінгу за участю психологів та вихователів дошкільних навчальних закладів Сарненського району з теми „Психологічна готовність дитини до школи”. В роботі „Дискусійного клубу” прийняли участь 46 педагогів.

Метою тренінгу було: підвищити рівень поінформованості вихователів та психологів ДНЗ з проблеми психологічної готовності дошкільників до шкільного навчання.

Організатори тренінгу поставили завдання:

• Ознайомити учасників із компонентами шкільної готовності, зрілості, навчальної мотивації;

• Дати можливість усвідомити вплив психологічного розвитку дитини на її успішність у навчанні;

• Проаналізувати особливості готовності дитини до шкільного навчання;

• Обґрунтувати роль вихователів та психологів у інтелектуальному емоційно — вольовому та мотиваційному розвитку дошкільників;

На початку роботи психологи ДНЗ № 8, № 6 та № 1 змістовно розкрили компоненти психологічної готовності дитини до школи, а саме: емоційно-вольову, інтелектуальну та мотиваційну готовність. В цікавій та неординарній формі були проведені різноманітні вправи в процесі яких успішно виконані поставлені завдання. На завершення роботи учасники виготовили колаж, в якому визначили які умови потрібно створити для маленької особистості, щоб краще її підготувати до навчання в школі, де учасники показали свої творчі здібності, досвід та отримані знання під час тренінгу. Також була створена модель майбутнього першокласника, в якій чітко визначені особистісні якості «ідеального» дошкільника. Всі учасники тренінгу отримали пам’ятки за темою «Психологічна готовність старших дошкільників до навчання в школі».

Фото в галереї

Міськвиконком