29 жовтня в приміщенні Сарненського міського клубу «Колос» відкрили Громадський інформаційний центр (ГІЦ)

Презентація центру відбулась в рамках реалізації проекту "Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях - ІІ етап", який співфінансований Міністерством закордонних справ Республіки Польща у рамках програми „Підтримка демократії” Фундації Міжнародної Солідарності.
Презентація роботи громадського інформаційного центру відбулась за участі першого заступника Сарненського міського голови Світлани Усик, виконавчого директора Волинського ресурсного центру Руслани Стасюк, голови молодіжної громадської організації «Смарт» Віктора Хомича, бібліотекарів, завідувачів та методистів дошкільних навчальних закладів, представників шкіл та професійно-технічних закладів, педколеджу, комунальних закладів, громадськості.
Під час презентації Віктор Хомич - інформував про ціль роботи, функції та завдання ГІЦ. Важлива увага була зосереджена на впровадженні електронного врядування в місті, що дозволить вирішувати проблеми та потреби жителів громади оперативно та якісно.
Перший заступник міського голови Світлана Усик ознайомила присутніх з роботою сайту Сарненської міської ради http://sarny.eu/, як з одним із дієвий інформаційних ресурсів. У своєму виступі Світлана Борисівна закликала усіх присутніх долучитися до вдосконалення роботи сайту, зокрема, щодо обговорення проблем міста та його жителів. Адже вже сьогодні офіційний сайт висвітлює питання економіки та інвестицій, державних закупівель, освіти, культури, молоді та спорту, комунальних закладів міста.
Враженнями від навчальних поїздок до м. Рівне, м. Львів, м. Люблін (Польща ) ділилася Олена Абрамович, директор клубу «Колос», член правління МГО «Смарт», яка і очолює роботу ГІЦ, де вже сьогодні надаються консультаційні та інформаційні послуги, забезпечуючи якісний доступ громадян до публічної інформації та електронних послуг.
Руслана Стасюк – ще раз наголосила на важливості роботи громадського інформаційного центру та його ефективності, бо це швидкий спосіб комунікації та оперативності вирішення проблем громадян.
Усі присутні мали змогу поспілкуватись, висловивши свої думки щодо електронного врядування та підвищення рівня використання жителями міста електронних інформаційних ресурсів.

Фото в галереї
Міськвиконком