25 січня 2012 року відбулася нарада з власниками автобусів міських маршрутів загального режиму руху

25 січня 2012р за участю міського голови Сергія Євтушка, керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна, власників автобусів міських маршрутів загального режиму руху, керівників служб радіотаксі 1561, 1563, водіїв автобусів міських маршрутів (вільних від зміни), начальника відділення Державної автомобільної інспекції з обслуговування території Сарненського району та автомобільно-технічної інспекції УДАІ УМВС в Рівненській області Олександра Соколовського відбулася нарада з порядком денним:

1. Про міський бюджет на 2012 рік в частині транспортного забезпечення в м.Сарни.

Міський голова Сергій Євтушок з даного питання повідомив, що від збору за першу реєстрацію транспортного засобу ц.р. надійде у міський бюджет 242 тис.грн. В свою чергу на будівництво, ремонт та утримання доріг буде витрачено 1 млн.494 тис.грн., з яких 1 млн. 242 тис.грн. - субвенція державного бюджету. Також була обговорена небезпечна ділянка дороги на перехресті вулиць Белгородська та Суворова в результаті чого учасники засідання дійшли до єдиного консенсусу – необхідність облаштування «кільця». Крім того мова йшла також про перехрестя вулиць Суворова-Ярослава Мудрого, ділянку вул..Белгородської біля кафе «Міраж», де на сьогоднішній день існує підвищений рівень аварійності. Міський голова проінформував, що у цьому році буде встановлено вуличне освітлення на перехресті вулиць Суворова-Ярослава Мудрого та гумові секції елементів дорожньої перешкоди («лежачі поліцейські») на цих обговорених ділянках.

2. Про діяльність міської ради в удосконаленні транспортної інфраструктури м.Сарни у 2011 році та плани на 2012 рік.

Міський голова доповів, що у 2011 році в м. Сарни побудовано дві зупинки (вул. Суворова, вул. Грушевського); встановлено засіб обмеження швидкості по вул.Московській; встановлено 50 дорожніх знаків; відремонтовано 1436 м2 дорожнього покриття; покладено асфальтобетонне покриття по вул. Широкій (парна сторона) з облаштуванням місць для паркування автомобілів); облаштовано 14 пішохідних переходів; відновлено роботу світлофора по вул.Бєлгородській (Сарненська гімназія); відновлено освітлення вул.Суворова (від вул.Миру до вул.Бегми). На 2012 рік заплановано капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Широкої (непарна сторона); облаштування засобів обмеження швидкості по вул. Суворова, Бєлгородській; встановлення світлофора по вул.Белгородській (перехрестя "Металіст"); встановлення 18 дорожніх знаків; оголошення аукціону по 4-х зупинках під будівництво "Зупинка - павільйон"; ремонт дорожнього покриття на суму 242 тис.грн.

3. Про звернення мешканців до міської ради з приводу рівня обслуговування на транспорті в м.Сарни.

Міський голова навів приклади некоректного ставлення водіїв до пасажирів, закликав автоперевізників бути толерантними, не встрявати в суперечки та бути особливо уважними до людей похилого віку, а також запросив до діалогу «Пасажири-перевізники» на шпальтах газети «Сарненські новини». 

Одночасно було розглянуто питання проїзду маршрутками біля маркету «Вопак», де існує постійне скупчення приватних автомобілів. Начальник відділення Державної автомобільної інспекції з обслуговування території Сарненського району та автомобільно-технічної інспекції УДАІ УМВС в Рівненській області Олександр Соколовський пояснив цю ситуацію низькою культурою водіїв і запропонував установити дорожній знак із визначенням способу паркування.

Жваво обговорювали не просту ситуацію з рухом транспорту, що склалася біля міського ринку - територія так заставлена автомобілями та лотками, що складно проїхати навіть автівками служби радіо таксі, не кажучи вже про маршрутні автобуси. З цього приводу перевізники висловили чимало пропозицій. Наприклад, заборонити торгівлю з автобусів, встановити шлагбаум і пропускати транспорт в одному напрямку, тощо. Дане питання залишилось відкритим, оскільки потребує детального вивчення.

Спільне засідання пройшло досить плідно та стало першим кроком до співпраці і налагодження взаєморозуміння між перевізниками та споживачами послуг міських маршрутів загального режиму руху.

 

Міськвиконком