25 квітня 2011р. проведена першість міста Сарни з волейболу серед дворових команд юнаків

25 квітня ц.р. на Великодні свята була проведена першість міста Сарни з волейболу серед дворових команд юнаків, метою яких була популяризація волейболу та здорового способу життя, сприяння більш тісному спілкуванню дітей.

Захід відбувся за участі голови Сарненської міської ради Сергія Євтушка, голови Федерації волейболу в Сарненському районі Олександра Бурячинського, які побажали учасникам хорошого настрою, цікавої гри та запевнили про те, що в нашому місті молодь отримає підтримку та всі умови з боку влади для розвитку та процвітання такого виду спорту.  

Учасниками першості було 6 команд: Гімназія-Юнайтед, Доротичі-М, Доротичі-1, Реал-Сарни, Доротичі-2011, Ювелір-Сарни.

Змагання проводились по коловій системі, три команди фіналістів визначились за найбільшою кількістю набраних очоку відбіркових іграх.

Фінальні ігри проходили у запеклій та безкомпромісній боротьбі і тримали в напрузі всіх вболівальників та шанувальників спорту на трибунах.

По закінченню змагань міський голова нагородив за І місце команду Реал-Сарни волейбольною сіткою та м’ячами, за ІІ місце команду Доротичі та за ІІІ місце команду Доротичі-2011 - волейбольними м’ячами.

 

Міськвиконком