10 лютого 2012 року у приміщенні Обласного центру фізкультури і спорту інвалідів «Інваспорт» відбувся уочистий вечір вшанування «Наша спортивна гордість»

10 лютого 2012 року у приміщенні Обласного центру фізкультури і спорту інвалідів «Інваспорт» відбувся урочистий вечір вшанування найкращих спортсменів та тренерів, керівників ФСК та начальників відділів, директорів спецшкіл, «Наша спортивна гордість», за підсумками 2011-го року.

На це дійство були запрошені титуловані спортсмени, їхні батьки, тренери й не тільки. Не можна не відмітити численну кількість гостей, що відвідали цей вечір, одним з яких був голова Рівненської обласної державної адміністрації Берташ Василь Михайлович, керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради – Яцюк Микола Іванович, начальник відділу з питань фізкультури та спорту – Гуділін Володимир Миколайович та інші. Високопоставленим гостям була надана честь нагороджувати тих, за для кого і було створено цей вечір. Так, Василь Берташ відмітив за високу професійність, відданість своїй справі та вагомі досягнення світового рівня, й організатора цього дійства – начальника Рівненського обласного центру фізкультури і спорту інвалідів «Інваспорт» Кучера Віктора Олександровича, вручивши неабиякий подарунок, а саме – інфрачервону теплову кабіну.

На святі виступило багато артистів та художніх колективів міського палацу культури й навіть самі спортсмени, яких відзначали на цьому вечорі.  Але головною прикрасою, звичайно, були кращі інваліди-спортсмени, кращі ветерани інваліди-спортсмени, кращі тренери, кращі голови ФСК інвалідів та кращі керівники відділів спорту міст і районів області за підсумками спортивного сезону 2011 року, які були представлені у різних номінаціях.

Гордимось і радіємо разом із сарненчанами, які були нагороджені на цьому вечорі, а саме:

- в номінації «Кращий спортсмен з непараолімпійських та недефлімпійських видів спорту» - Роман Набухотний - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, учасник чемпіонату світу (V м.), срібний призер чемпіонату України, член збірної команди України. 

- в номінації «Кращий голова ФСКІ» - Олександр Цицюра – голова Сарненського районного фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Повір у себе».

- в номінації «Кращий керівник відділу спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів» - Віктор Хомич Віктор – головний спеціаліст по роботі з молоддю та спорту Сарненського міськвиконкому.

Такі досягнення та відзнаки наших жителів міста є результатом злагодженої діяльності Сарненської міської ради та її виконавчого комітету у сфері забезпечення осіб з особливими потребами належними умовами для соціалізації, підтримки та розвитку фізичної культури та спорту в місті.

По завершенню вечора, ініціатор та організатор заходу Віктор Кучер звернувся до усіх присутніх зі словами щирої вдячності і висловив сподівання на нові спортивні вершини, нові досягнення, нові перемоги. 

Фото в галереї.

Міськвиконком